RBDsiempre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBDsiempre

Samo za prave fanove RBD
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NINEL KONDE

Ići dole 
AutorPoruka
DULCE#ANNY
Nowajlija
Nowajlija



Ženski Broj poruka : 5
Godina : 29
Location : VALJEVO
Job/hobbies : sakupljanje starih stvari i sve o RBD
Humor : AAA
Datum upisa : 27.04.2008

NINEL KONDE Empty
PočaljiNaslov: NINEL KONDE   NINEL KONDE EmptyUto Apr 29, 2008 2:44 pm

Smatraju je jednom od najseksipilnijih i najopasnijih zena sou-biznisa,ciji su skandali deo licnog marketinga.Povezali su je sa mocnim i opasnim muskarcima,a ona tvrdi da sa njima nije imala nista osim posla.Uprkos imidzu ozbiljne,celicne dame,voli da se smeje.Brzo misli,retko kuva,ima osmogodisnju cerku i uziva u brzoj voznji.Uspesna je pevacica.Uskoro ce napuniti 36 godina,a zahvaljujuci seriji"Buntovnici"tek sada postala je siroko poznata glumica.Ime joj je Ninel Konde.Buntovnici su mi odskocna daska-kaze Ninel Konde.Doneli su mi popularnost.Ljubitelji moje muzike vec su odrasli,a ova telenovela omogucila mi je da steknem nove.Zbog tinejdzera koji me vole na svoj novi album uvrstila sam pesme koje odgovaraju njihovom uzrastu. NINEL KONDE 324117 NINEL KONDE 463793 NINEL KONDE 676912 NINEL KONDE 655386
Nazad na vrh Ići dole
 
NINEL KONDE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBDsiempre :: ~Sve sto je vezano za grupu i seriju RBD~ :: Biografija-
Skoči na: